wasze przywileje
Bla bla bla
 

WZORCOWA MARKA

Baghera jest marką grupy Le Petit Nouveau utworzoną w 1999 roku. Aby zadowolić naszych Klientów, szczególnie dbamy zarówno o jakość i design, jak i bezpieczeństwo najmłodszych. Nasz cel: rozbudzać marzenia!


SERWIS KLIENTA +33 (0)1 30 46 93 10

Pytanie, sugestia, chęć podjęcia współpracy czy przywitania się? Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 oraz od 14: do 17:00. Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.


GWARANCJA 2 LATA

Wszystkie produkty zakupione na stronie www.baghera.pl posiadają 24-miesięczną gwarancję licząc od dnia otrzymania produktu. Aby skorzystać z gwarancji prosimy o kontakt z serwisem klienta.


DOSTAWA DO NIEMAL WSZYSTKICH PAŃSTW ŚWIATA

Baghera dostarczy Twoje zamówienie niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Tutaj poznasz ceny dla różnych sposobów dostawy do Twojego kraju.


NAKLEJKI PERSONALIZOWANE

Chcesz spersonalizować Twój jeździk lub samochodzik na pedały? Nasze naklejki będą doskonałym rozwiązaniem. Wybierz i przyklej naklejkę na Twój bolid!


SATYSFAKCJA LUB ZWROT PIENIĘDZY

Dysponujesz 14 dniami licząc od dnia dostawy, aby zgłosić nam problem. Powiadom nas wysyłając mail na adres info@baghera.frdołączając do wiadomości zdjęcia produktu.


AKCEPTOWANE METODY PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności kartą kredytową, Paypal, przelewy bankowe oraz lokalne środki płatnicze w zależności od kraju.


ŁATWE ZWROTY

Dokonanie zwrotu naszych produktów jest bardzo proste! Po zatwierdzeniu zwrotu artykułu przez nasz zespół, należy odesłać go w nienaruszonym stanie w jego oryginalnym opakowaniu.Pozostajemy w kontakcie