Nasza historia

Emmanuel Nouveau zaczął od marzeń z dzieciństwa: być kierowcą wyścigowym …

Widział siebie podróżującego po świecie samochodami o mitycznych nazwach.

Mając to na uwadze, urzeczywistnił to nie jako kierowca wyścigowy, ale projektując wyróżniające się samochody dla dzieci i w ten sposób narodziła się firma Baghera w 1999 roku.

Baghera to firma rodzinna położona niedaleko Paryża we Francji. Każdego roku zespół utalentowanych i entuzjastycznych projektantów projektuje nowe samochody na pedały, małe metalowe samochody i drewniane zabawki ku uciesze najmłodszych kierowców.

Każdego roku nasze kolekcje samochodów trafiają do dzieci na cały świecie, spełniając ich marzenia.
Każdy model to efekt wielu godzin pracy.

W każdym elemencie pracy, od pomysłu do projektu, zespół dokłada największej staranności, aby na wszystkich etapach produkcji zagwarantować najwyższą jakość zabawek i bezpieczeństwo dzieci. Samochody są zaprojektowane tak, aby były odporne, przetrwały lata i przechodziły z pokolenia na pokolenie.

Wszystkie nasze samochody są zaprojektowane zgodnie z europejskimi standardami zgodności i zostały poddane szczegółowym testom przeprowadzonym przez zatwierdzone laboratoria zewnętrzne.

Wygląd retro, akcesoria w stylu vintage, wszystko jest zrobione, aby Twoje dziecko, spragnione przygody, mogło być za kierownicą swojego wymarzonego samochodu.