Skontaktuj się z nami
Nasz serwis klienta dołoży wszelkich starań, abyś był zadowolony! Pytania, sugestie, chęć przywitania się? Nie wahaj się z nami skontaktować.

FAQ

Do jakich krajów prowadzona jest wysyłka?

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Europie czy na innym kontynencie, Baghera dostarcza zamówione towary niemal do wszystkich krajów świata! Więcej informacj znajdziesz tutaj.

Jaki jest czas dostawy?

Czas dostawy zależy od miejsca dostawy i wybranej opcji wysyłki. Aby otrzymać dodatkowe informacje, prosimy o przejście do rubryki "Dostawa i zwroty": tutaj.

Jak śledzić moje zamówienie?

Wyślemy do Ciebie mail, jak tylko przesyłka zostanie wysłana. Znajdziesz w nim link, dzięki któremu będziesz mógł śledzić przebieg dostawy na stronie wybranego przez Ciebie dostawcy.

W każdej chwili masz ponadto dostęp do historii Twoich bieżących zamówień. W tym celu przejdź do zakładki "Moje konto", a następnie do rubryki "Historia moich zamówień". Wystarczy kliknąć na tę rubrykę, aby sprawdzić szczegóły ostatniego zamówienia. Znajdziesz tam numer przesyłki oraz link do strony dostawcy.

Skąd wiedzieć czy produkt jest odpowiedni dla mojego dziecka?

Zalecany wiek dziecka do używania zabawki jak i wymiary oraz waga artykułu wskazane są na karcie produktu.  

Większość jeździdełek przeznaczonych jest dla dzieci od 1 do 3 roku życia. Nasze samochodziki na pedały natomiast powstały z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat.

Maksymalne obciążenie jeździdełka wynosi 20 kg (44lb).

Maksymalne obciążenie samochodzików na pedały wynosi 25 kg (55lb).

Zalecany wzrost minimalny do korzystania z samochodów na pedały dla poszczególnych kolekcji:

- kolekcje Klasyczne, Ciężarówki, Riversides: 1m10

- kolekcje Legendy, Bolidy: 1m20

Nasze samochodziki na pedały wyposażone są w regulowane pedały (3 pozycje), dzięki którym można dopasować pojazd do wzrostu dziecka.

Jak otrzymać części zamienne?

Oferujemy dużą ilość części zamiennych na stronie naszego sklepu w rubryce "Części zamienne". Jeśli nie znalazłeś poszukiwanej części, zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +33 (0)1 30 46 93 10 w godz. od 9:000 do 12:30 oraz od 14:00 do 17:00 lub poprzez formularz kontaktowy. /span>

Wyślij wiadomość

Prosimy uzupełnić czerwone pola

Skontaktuj się z nami

Tel: +33 (0)1 30 46 93 10

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 12.30 i od 2pm do 5pm

BAGHERA

3A rue Petigny

78000 Versailles

Pozostajemy w kontakcie